6 nápojů pro ploché břicho

03.05.2016 23:47
Sladký nápoj ( nebo balená limonáda ) může obsahovat až 68 gramů cukru a to není dobré pro vaše ploché břicho, Naštěstí existuje spousta osvěžujících nápojů, které můžete pít bez pocitu viny, a pomohou vám skutečně zhubnout.
 

Voda ochucená čerstvým ovocem, džbán vody s mátou a citrónem

dostatečný pitný režim s dostatkem vody pomáhá tělu udržovat správnou rovnováhu tekutin, zastaví zadržování vody ( máme nafouknuté břicho), a dokonce zvyšuje pocit sytosti, takže se budete celkově méně jíst.
 

Melounové Smoothie

smoothies je skvělý způsobit jak z melounu připravit skvělý nápoj se zachováním všech živin. Meloun má vysoký obsah vody, která hydratuje tělo a obsahuje i další složky, např. aminokyselina arginin, která může snížit množství tělesného tuku a zvýšit svalovou hmotu!
 

Ledový mátový čaj

Ledový mátový čaj je osvěžující nápoj pro super efektivní břicho. Důležité je připravovat si jej sám z přírodních surovin a nekupovat si jej s obsahem umělých sladidel a přímesí.
 

Ananas FrappeAnanasové frapé

smíšený osvěžující nápoj z ananasu, drceného ledu a lněného oleje ( 1 lžíce ),  ananas obsahuje bromelin , což je enzym, který pomáhá rozkládat bílkoviny, usnadňuje trávení.
 

 Zelený čaj

zelený čaj snížuje riziko vzniku rakoviny a srdečních chorob, obsahuje katechiny, antioxidanty, které mohou pomoci snížit břišní tuk. Pokud jej popíjet krátce před tréninkem, mohou tyto sloučeniny také zvýšit spalování tuků během aerobního cvičení.
 

Nápoj z Hořké čokolády

Opravdu? Ano, opravdu! Čokoláda, zejména ta tmavá ( nebo kakaová hmota ), pomůže zhubnout, protože snižuje chuť k jídlui na sladké. 
Půl šálku odtučněného nebo sójové mléka,2 lžíce vanilkového jogurtu ( nebo odtučnéného, 1/ 4 šálku tmavé strouhané čokolády a 1 šálek čerstvých maliny ( nebo jiného sezónního ovoce dle chuti ) plus hrst ledu nebo 1 hrnek mražených malin rozmixovaných v mixéru. Nápoj máme hotový za minutu a můžeme popíjet nebo jíst lžičkou. 

Diskusní téma: 6 nápojů pro ploché břicho

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek