Chlorella Pirenoidosa

23.11.2015 21:38

Chlorella ( je jedním ze zástupců zelených potravin ) je jednobuněčná sladkovodní řasa. Patří tedy mezi nejjednodušší formy života, na níž závisí formy vyšší, komplexnější a složitější. Pěstuje se na Taiwanu, kde je nejdelší světelný den, tedy nejideálnější podmínky pro její pěstování. Z této země se vyváží do světa nejkvalitnější Chlorella pirenoidosa. Zpracovává se speciálním sušením technologií STEM. Při této technologii se naruší jinak neproniknutelný obal buňky, avšak jeho obsah se nedostane do kontaktu se vzduchem. Tím se tento vzácný obsah neznehodnotí, je nadále chráněn před oxidací a při tom zůstává připraven k využití. Tím je zaručena vstřebatelnost nutričních látek minimálně z 80%.

Chlorella a její účinky na lidské zdraví:

  • chlorella je širokozáběrový očistný prostředek. Minerální látky a stopové prvky zvyšují schopnost buněk vázat vodu a vyplavovat Chlorellaodpadní látky. Rovněž účinně jedovaté kovy a brání jejich kumulaci v organismu. Nukleové kyseliny a aminokyseliny jsou stavebním materiálem k přestavbě poškozených buněk, čímž se množství buněk, čímž se snižuje množství buněčného odpadu.
  • široké spektrum vitamínu B zvyšuje odolnost proti stresu a tím snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí. Pevná vláknina chlorelly (mechanickým působením jako kartáč) odstraňuje nánosy odpadu přichyceného v trávícím traktu. Navíc na sebe jedovaté látky (i těžké kovy) váže a vynáší je z organismu.
  • svým zásaditým působením v organismu reguluje pH a vytváří podmínky ke správnému fungování imunitního systému.
  • je dobrým prebiotikem, čímž v trávícím traktu ničí plísně a obnovuje přirozenou mikroflóru. Zvyšuje imunitní odpověď organismu, který se stává odolnějším v boji s viry, bakteriemi, plísněmi i s rakovinou.
  • zapitím (nebo ještě lépe vycucáním či rozkousáním) 10.tablet Chlorelly Pirenoidosy GW ráno a 10. tbl večer, spustíte účinný detoxikační proces. Trávící trakt a s ním i celé tělo se začne pročišťovat a účinně ( měřitelně) se začne zbavovat toxinů. Už jen zařazením tohoto jednoduchého zvyku uděláte pro své tělo a jeho detoxikaci zásadní, velkou službu. Doporučuji ale nastoupávat tabletku po tabletce a postupně přidávat, aby si organismus na detoxikaci navykl.
  • Chlorella Pirenoidosa je známá svými protirakovinnými účinky. Nedávno v Jesseniově institutu proběhla rozsáhlá nezávislá studie účinků Chlorelly Pirenoidosy na prevenci proti rakovině prsu. Výsledky byly více než ohromující! Nejen, že záměrné vyvolání rakoviny na testovaných potkaních samyčkách trvalo u skupin s chlorellou výrazně déle, ale hlavně ve výsledku byl pokles výskytu nádorů u testovaných myšek více než 60% ! 

Co je dezintegrovaná chlorella?

Co jsou to zelené potraviny - greenfoods?

Pokud potřebujete poradenství zdravého životního stylu nejen v oblasti zelených potravin, se kterými pracuji a sestavuji plány na detoxikaci organismu a léčbu různých zdravotních problémů,  máte jakýkoliv zdravotní a nebo psychický problém, jsem Vám plně k dispozici. Dovoluji si upozornit, že pracuji a pouze s produkty Green ways, neboť pouze k nim mám důvěru vzhledem jejich pěstování, výrobě, skladování, prvotřídní kvalitě, účinku a etice společnosti. Pavla Růžičková kontakt ruzickova.paja@seznam.cz a www.Makeup4U.cz