S plody goji proti rakovině

10.06.2016 22:50

Kustovnice čínská - goji, pomocník proti rakovině?

Plody goji jsou známé svými léčivými a antioxidačními účinky. Je tomu opravdu tak?

Po desetiletí je kustovnice čínská využívána v čínské medicíně, kde se osvědčila při léčení řady nemocí, jako je například cukrovka, horečka, vysoký krevní tlak a oční problémy, které přichází s věkem. Jak je ale v dnešní době velmi populární, pro „opravdové“ potvrzení potřebujeme lékařské průzkumy. Proto Vám tu jeden zmíním.

Fakta o goji

Klinicky byl v roce 1994 prováděn průzkum na 79 pacientech, kteří měli rakovinu. Výsledkem bylo zjištěno, že účinná látka Lycium barbarum Goji plodypolysacharidy (LBP), která je v plodech goji, byla pro pacienty velmi prospěšná při léčbě různých forem rakoviny. Pro své silné antioxidační účinky, se kustovnice čínská také doporučuje při léčbě jaterních onemocnění.  Antioxidační látky LBP působí také pozitivně na snížení cholesterolu a zlepšují dlouhodobě zdravotní stav.

Závěrem o kustovnici

Jak po dlouholetou praxi v medicíně, tak v klinických studiích bylo prokázáno, že svými antioxidačními účinky a účinnými látkami LBP kustovnice čínská potlačuje rakovinné bujení a dlouhodobě působí na zlepšení našeho zdravotního stavu.

Záleží tedy jen na Vás, zda se rozhodnete kustovnici čínskou vyzkoušet J jako inspiraci pro Vás máme recept na vynikající polévku.

Kde koupit kustovnici čínskou?